driven by expertise

 
 Sprawozdawczość podatkowa niesie za sobą duży ciężar odpowiedzialności zarządu za jakość i poprawność składanej informacji. Dzięki najwyższym standardom świadczenia usług, przetestowanym w praktyce rozwiązaniom, predefiniowanym procesom oraz przestrzeganym procedurom taxview skutecznie wspiera przedsiębiorców w realizowaniu obowiązków podatkowych w zakresie raportowania.

 

Jesteśmy ekspertami w zakresie raportowania zarówno statutowego jak i grupowego. Wspieramy przedsiębiorstwa w przygotowaniu tzw.”tax pack” na bazie kwartalnej i rocznej. Na rzecz podmiotów spoza Unii Europejskiej nieposiadających w Polsce oddziałów świadczymy usługi przedstawiciela podatkowego.  Opracowaliśmy i sprawdziliśmy w praktyce pakiety raportowe dla przedstawicielstw firm zagranicznych w Polsce oraz podmiotów polskich które przekazały funkcje księgowe do realizacji przez centra usług wspólnych ulokowane zagranicą.

Sprawiamy, że w sferze raportowania podatkowego nasi Klienci czują się bezpiecznie.

CIT i VATASC 740 (FAS 109) i FIN48Przedstawicielstwa podatkoweRaportowanie w ramach oddziałów firm zagranicznych oraz SSCVisit our blog

 

dedicated services

only professionals

always on time